KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Dostęp do pięter

Dostęp do pięter w budynku Archetura
umożliwiają karty dostępowe. Bez takiej karty niemożliwe jest poruszanie sie po budynku. Dlatego jeśli umówieni jestescie Państwo na spotkanie w firmie mieszczącej się w budynku Archetura, to  należy mieć przy sobie dokument umozliwiający identyfikacje, na podstawie którego zostanie wydana karta gościa. Karta ta umożliwia poruszanie sie w strefie miejsca docelowego.

Gdzie zaparkować?

Ulica Cystersów nie należy do ulic zatłoczonych. Jednak w godzinach pracy cieżko znaleźć miejsce blisko biurowca. Dla naszych gości oferujemy możliwość zaparkowania na Cystersów 20 a. To zaledwie minuta drogi od biurowca.

Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

Indeks firm

Podmioty zlokalizowane w Biurowcu Archetura.

 

 • Bloober Team

  Spółka Bloober Team S.A. jest wiodącym deweloperem gier wideo, którego produkty są obecne zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Firma działa w międzynarodowym otoczeniu, w dynamicznie rozwijającej się branży o szerokim zasięgu oraz stale rosnącej liczbie odbiorców, co stwarza dogodne warunki dla rozwoju właśnie takich producentów, jak Bloober Team.

 • CellMark Chemicals

  CellMark Chemicals jest światowym dostawcą produktów chemicznych. Wydział posiada 16 biur na świecie i bogatą, 100-letnią tradycję.

 • PROWEST

  Zakład Projektowo-Inwestycyjny "PROWEST" zajmuje się:

  1.Wykonywaniem opracowań projektowych wielobranżowych (architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne i elektryczne) dla budownictwa ogólnego.
  2.Specjalizacja w projektowaniu w branży elektrycznej.
  3.Instalacje sygnalizacji pożaru (p.poż).
  4.Prowadzenie procedur administracyjnych (decyzja o Warunkach Zabudowy, decyzja Pozwolenia na Budowę, zgłaszanie robót budowlanych).

 • Saniprojekt

  Saniprojekt. Pracownia projektów instalacji sanitarnych.

 • TaxTone Sp. z o.o.

  TaxTone to spółka doradztwa podatkowego, zajmująca się kompleksową obsługą Klientów w całej Polsce, z siedzibą w Krakowie.

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com