KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

B2B Sp. z o.o.

Indeks firm » B2B Sp. z o.o.

Misja i cel.
Zaspokajanie potrzeb informatycznych poprzez dostarczanie bezpiecznych, stabilnych, przyjaznych i najnowocześniejszych produktów i usług. Bycie partnerem dla wszystkich pragnących z sukcesem realizować swoje cele gospodarcze we współczesnej i przyszłej rzeczywistości. Naszym celem jest działanie dla bezpieczeństwa i sukcesu finansowego klientów, partnerów i udziałowców spółki.

Kim jesteśmy.
B2B Sp. z o. o. została założona w roku 2000 przez pasjonatów otwartego oprogramowania. Wysokie kwalifikacje i poziom kompetencji pozwoliły nam nawiazać ścisłą wspólpracę z Red Hat Inc. W roku 2001 B2B Sp. z o. o. została pierwszym autoryzowanym partnerem Red Hat w Polsce. W roku 2004 uzyskaliśmy tytuł - Red Hat Advanced Business Partner, a od kwietnia 2006 posiadamy tytuł Red Hat Authorized Distributor. To zaszczytne miano posiada niewiele firm na świecie.
Od roku 2009 jesteśmy również samodzielnym autoryzowanym centrum treningowym Red Hat Certified Training Partner. Od marca 2009 posiadamy również tytuł JBoss Authorized Training Partner.

Kadra i pracownicy spółki to osoby z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań informatycznych, zarządzaniu i doradztwie gospodarczym. Posiadane przez pracowników B2B krajowe i zagraniczne dyplomy i certyfikaty są gwarancją profesjonalizmu świadczonych usług. Wśród naszych ekspertów są osoby z certyfikatami RHCE, RHCA, JBoss Administrator. Dobrze zorganizowana kompetentna sieć partnerska zapewnia użytkownikom końcowym komfort, bezpieczeństwo i dostęp do kwalifikowanej pomocy.

Klienci spółki to głównie partnerzy z branży IT. Jako dystrybutor wspieramy ich działanie służąc doradztwem, ekspertami i wsparciem w procesach sprzedaży oraz konfiguracji systemów. Rozwiązania Red Hat oferowane przez B2B Sp. z o. o. w trafiły min. do banków, administracji państwowej, lokalnej, przedsiębiorstw państwowych i prywatnych.

Podstawowa oferta handlowa spółki:

  • oprogramowanie RedHat Enterprise Linux,
  • oprogramowanie JBoss,
  • doradztwo w zakresie wyboru systemów i dostawców usług informatycznych,
  • szkolenia Red Hat ze ścieżek RHCE, RHCA,
  • szkolenia JBoss dla administratorów i developerów
  • rozwiązania portalowe EXO
  • bazy danych PosgreSQL (EnterpriseDB)
QuickFeatures
lokalizacja w biurowcu: II piętro
strona www firmy: http://bel.pl
adres głównej siedziby: ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
branża: informatyczna
kontakt tel.:(12) 632 97 66
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com