KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Dostęp do pięter

Dostęp do pięter w budynku Archetura
umożliwiają karty dostępowe. Bez takiej karty niemożliwe jest poruszanie sie po budynku. Dlatego jeśli umówieni jestescie Państwo na spotkanie w firmie mieszczącej się w budynku Archetura, to  należy mieć przy sobie dokument umozliwiający identyfikacje, na podstawie którego zostanie wydana karta gościa. Karta ta umożliwia poruszanie sie w strefie miejsca docelowego.

Gdzie zaparkować?

Ulica Cystersów nie należy do ulic zatłoczonych. Jednak w godzinach pracy cieżko znaleźć miejsce blisko biurowca. Dla naszych gości oferujemy możliwość zaparkowania na Cystersów 20 a. To zaledwie minuta drogi od biurowca.

Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

Indeks firm

Podmioty zlokalizowane w Biurowcu Archetura.

 

 • AGORA S.A.

  Agora - "Gazeta Wyborcza", "Metro" i Gazeta.pl

  W biurowcu znajduje się krakowska redakcja "Gazety Wyborczej", serwisu Krakow.Gazeta.pl i dziennika "Metro", a także lokalne biuro ogłoszeń i dział reklamy.

 • Allianz

  Grupa Allianz Polska to instytucja ubezpieczeniowo-finansowa, działająca na polskim rynku już od 1997 r.

 • Archeton Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów. 

 • B2B Sp. z o.o.

  Zaspokajanie potrzeb informatycznych poprzez dostarczanie bezpiecznych, stabilnych, przyjaznych i najnowocześniejszych produktów i usług. Bycie partnerem dla wszystkich pragnących z sukcesem realizować swoje cele gospodarcze we współczesnej i przyszłej rzeczywistości. Naszym celem jest działanie dla bezpieczeństwa i sukcesu finansowego klientów, partnerów i udziałowców spółki.

 • BISTRO w Archeturze

  Restauracja samoobsługowa BISTRO w Archeturze serdecznie zaprasza. Urozmaicone menu, przystępne ceny, nowoczesne  i gustownie urządzone wnętrze, szybka i miła obsługa sprawiają, że BISTRO w Archeturze to idealne miejsce zarówno na stałe, całodzienne posiłki jak i na spotkania biznesowe . Na wygodnych sofach możecie Państwo przyjemnie spędzić nawet krótką przerwę w pracy, rozkoszując się smacznym ciastem własnego wypieku i aromatyczną kawą.

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com