KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Dostęp do pięter

Dostęp do pięter w budynku Archetura
umożliwiają karty dostępowe. Bez takiej karty niemożliwe jest poruszanie sie po budynku. Dlatego jeśli umówieni jestescie Państwo na spotkanie w firmie mieszczącej się w budynku Archetura, to  należy mieć przy sobie dokument umozliwiający identyfikacje, na podstawie którego zostanie wydana karta gościa. Karta ta umożliwia poruszanie sie w strefie miejsca docelowego.

Gdzie zaparkować?

Ulica Cystersów nie należy do ulic zatłoczonych. Jednak w godzinach pracy cieżko znaleźć miejsce blisko biurowca. Dla naszych gości oferujemy możliwość zaparkowania na Cystersów 20 a. To zaledwie minuta drogi od biurowca.

Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

Indeks firm

Podmioty zlokalizowane w Biurowcu Archetura.

 

 • AGORA S.A.

  Agora S.A. to polska grupa medialno rozrywkowa powstała w 1989 r.; od 1999 r. jest notowana na giełdzie w Warszawie. Jej największymi przedsięwzięciami są: Helios S.A. operator największej  sieci kin w kraju pod względem liczby obiektów i właściciel firmy produkcji i dystrybucji filmowej NEXT FILM, „Gazeta Wyborcza” najpopularniejsza opiniotwórcza gazeta w Polsce i lider cyfrowej transformacji polskiej prasy, a także AMS lider polskiego rynku reklamy zewnętrznej. 

 • Archeton Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów. 

 • BISTRO w Archeturze

  Restauracja samoobsługowa BISTRO w Archeturze serdecznie zaprasza. Urozmaicone menu, przystępne ceny, nowoczesne  i gustownie urządzone wnętrze, szybka i miła obsługa sprawiają, że BISTRO w Archeturze to idealne miejsce zarówno na stałe, całodzienne posiłki jak i na spotkania biznesowe . Na wygodnych sofach możecie Państwo przyjemnie spędzić nawet krótką przerwę w pracy, rozkoszując się smacznym ciastem własnego wypieku i aromatyczną kawą.

 • Bloober Team

  Spółka Bloober Team S.A. jest wiodącym deweloperem gier wideo, którego produkty są obecne zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Firma działa w międzynarodowym otoczeniu, w dynamicznie rozwijającej się branży o szerokim zasięgu oraz stale rosnącej liczbie odbiorców, co stwarza dogodne warunki dla rozwoju właśnie takich producentów, jak Bloober Team.

 • CellMark Chemicals

  CellMark Chemicals jest światowym dostawcą produktów chemicznych. Wydział posiada 16 biur na świecie i bogatą, 100-letnią tradycję.

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com